Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Jak pobrać fakturę Facebook?

  faktury-facebook

  W Menedżerze reklam reklamodawca może swobodnie pobierać faktury za poszczególne opłaty, albo za wszystkie dokonane transakcje w wybranym przedziale czasowym.

   

  1. Aby pobrać fakturę Facebook, należy przejść do Menedżera reklam i wybrać ikonę „hamburgera” znajdującą się w lewym górnym rogu.

   

  2. Z menu należy wybrać opcję „Rozliczenia i metody płatności”:

   

   

  3. Jeśli reklamodawca chce pobrać fakturę Facebook za konkretną transakcję, wystarczy, że wybierze ikonę pobierania znajdującą się obok identyfikatora transakcji:

   

   

  4. Jeśli natomiast interesują go wszystkie opłaty z konkretnego zakresu dat, powinien wybrać rozwijalne menu dat, znajdujące się nad transakcjami i wybrać interesujący go przedział czasowy:

   

  By nie musieć pobierać każdej faktury osobno, Facebook daje możliwość zapisania ich „hurtowo” za pomocą opcji „Pobierz wszystkie faktury”, która znajduje się nieopodal zakresu dat.

   

  Faktury Facebook zostaną automatycznie pobrane w formacie PDF i zapisane na urządzeniu, z którego korzysta reklamodawca.

   

  Brak komentarzy

  Dodaj komentarz: