Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Kariera w Seolo – marketing internetowy

  #praca #Kraków

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Marketing internetowy i e-commerce to branże, w których liczy się ciągły rozwój i odpowiedź na trendy. Marka Seolo będąca częścią spółki RSS Media działa w branży już od 10 lat. Pracujemy w gronie specjalistów SEO, SEM i social mediów, ale także współpracujemy przy tworzeniu stron i sklepów internetowych.

  Profesjonalizm i rozwój

   

  Dynamiczny rozwój branży, nowe propozycje współpracy oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów nie pozwalają nam stać w miejscu. Ciągle podnosimy swoje kompetencje oraz powiększamy zespół o doświadczonych specjalistów, ale także dajemy szansę osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę i szukają przyjaznego miejsca do tworzenia pierwszych poważnych projektów.

  Ciągle edukujemy siebie oraz naszych klientów, aby projekty, które realizujemy, były dla nich w pełni zrozumiałe. Wtedy współpraca dla obu stron to czysta przyjemność!

  Ważnym elementem naszej edukacji są stacjonarne i zdalne szkolenia z marketingu internetowego, udział w konferencjach branżowych oraz częsty feedback na temat naszych działań od członków zespołu. Jesteśmy elastyczni pod względem rodzaju umowy (umowa o pracę lub umowa zlecenie) a dzięki dobrej organizacji naszego zespołu praca zdalna lub hybrydowa jest dla nas codziennością, a nie wyzwaniem.

  Oferty pracy

  Chcesz zacząć karierę w marketingu internetowym?
  Sprawdź, która oferta jest dla Ciebie najbardziej interesująca i aplikuj!

  Copywriter (junior/regular)

  Szukamy copywritera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie różnego rodzaju treści (sprzedażowych, reklamowych, SEO) według wymagań i strategii komunikacji naszych klientów. Szukamy osoby z lekkim piórem i bardzo dobrą znajomością języka polskiego. Prace u nas znajdzie zarówno młodszy specjalista, jaki i osoba z kilkuletnim doświadczeniem.

  Oferta – copywriter

  Specjalista(-tka) ds. SEO (junior/regular)

   

  Stanowisko specjalisty ds. SEO to praca dla kogoś, kto ma za sobą pierwsze poważne projekty (min. 12 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku). Obowiązki to m.in. pozycjonowanie oraz optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO czy pomoc przy tworzeniu strategii publikacji artykułów sponsorowanych. Prace u nas znajdzie zarówno młodszy specjalista, jaki i osoba z kilkuletnim doświadczeniem.

  Oferta – specjalista SEO

  Specjalista(-tka) ds. Ads & Analitycs (junior/regular)

   

  Poszukujemy osoby, dla której analityczne myślenie to żadne wyzwanie – analiza wyników reklam w Google Ads dla naszych klientów to codzienność. Szukamy kogoś, kto pomoże nam przy przygotowywaniu kampanii CPC i tworzeniu strategii marketingowej firmy. Czujesz, że piszemy o Tobie?

  Oferta – specjalista SEM

  Staż w dziale marketingu internetowego

   

  Myślisz o karierze w marketingu internetowymi i social mediach? Szukasz miejsca, gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie, zanim zaczniesz pracować z międzynarodowym zespołem sprzedażowym? Jesteś w dobrym miejscu! Jeśli studiujesz, możesz pracować na część etatu – wymiar pracy zależy od Ciebie!

  Oferta – staż w dziale marketingu