Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Pozycjonuj się lokalnie

  Pozycjonowanie – Bielsko-Biała

  Jesteśmy agencją SEO / SEM, mogącą się pochwalić wieloma długoletnimi i owocnymi współpracami z naszymi Klientami. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jendak z równie dużą skutecznością działamy też w innych miastach Polski – w tym m.in. w Bielsku-Białej. Nasz przedstawiciel przyjedzie do siedziby Twojej firmy w Bielsku-Białej lub okolicy. Klucz do naszych działań tkwi w specjalistycznej wiedzy z dziedziny optymalizacji stron i sklepów internetowych, pozwalającej nam na troszczenie się o rozwój firm naszych Klientów bez względu na to, w jakim regionie mają oni swoją siedzibę.

  Jak pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć widoczność Twojej firmy?

   

  Pozycjonowanie (inaczej SEO – ang. Search Engine Optimization) to jedno z podstawowych pojęć w marketingu internetowym. Oznacza ono wszelkie działania mające na celu podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google. Nie jest pewne, jak działa algorytm decydujący o tym, jakie wyniki wyświetlają się w pierwszej kolejności po wpisaniu określonej frazy – i które w ogóle się wyświetlają. Wiadomo jednak, że wpływ na widoczność danej strony mają takie czynniki jak m.in.: poprawność kodu HTML, nasycenie strony treścią poprawną pod kątem SEO, pozyskiwanie linków z wartościowych witryn czy też działania w mediach społecznościowych oraz kampanie w Google Ads.

  Co zyskasz dzięki skutecznemu pozycjonowaniu swojej strony internetowej?

  • zwiększysz widoczność marki w internecie;
  • zwiększysz liczbę konwersji na stronie;
  • usuniesz ze strony zbędny, nieprzynoszący zysków ruch;
  • zwiększysz wiarygodność strony w oczach Google, co będzie skutkowało umieszczeniem jej na wyższej pozycji w rankingu.

  Skuteczna agencja SEO potrafi połączyć te wszystkie aspekty. Tylko wielopłaszczyznowe działanie poprzez różne kanały jest w stanie zapewnić trwały i szybki rezultat.

  Zwiększ widoczność witryny internetowej

  Chcesz zwiększyć zasięg Twojej firmy w najbliższej lokalizacji? Wypróbuj pozycjonowanie lokalne!

  Jeśli prowadzisz firmę lub zakład usługowy w Bielsku-Białej bądź okolicach, pozycjonowanie ogólne może okazać się niewystarczające. Nie zawężając danych dotyczących lokalizacji potencjalnych docelowych użytkowników, domyślnie promujesz swoją firmę w całej Polsce. Jak łatwo się domyślić, nie jest to rozwiązanie korzystne – istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktoś np. z północy Polski przyjedzie do Bielska-Białej specjalnie po to, aby skorzystać z usług Twojej firmy – choćby była ona jedną z najlepszych w swojej branży. Przeciwnie – Twoimi klientami, zwłaszcza na początku działalności, będą osoby z najbliższych okolic – Bielska-Białej i sąsiadujących miejscowości, a dopiero z czasem będziesz zdobywał klientów z bardziej oddalonych terenów. Pozycjonowanie się w całym internecie jest więc nieco bezcelowe – generuje wysokie koszty, nie przynosząc nam zbyt dużego zysku.

  Najlepszym sposobem na zdobycie nowych klientów i zbudowanie trwałej świadomości naszej marki jest pozycjonowanie lokalne. Na czym ono polega? Sposób jego działania jest bardzo podobny do pozycjonowania ogólnego – z tym tylko, że wszelkie działania kierowane są do odbiorców znajdujących się w Bielsku-Białej oraz w okolicach. Dzięki geolokalizacji Google wie, gdzie znajduje się użytkownik wyszukujący określoną frazę, wyszukiwarka może więc dopasować wyniki zawierające miejsca położone najbliżej niego.

  Pozycjonowanie Bielsko-Biała – skuteczny sposób na zwiększenie zasięgu Twojej firmy!

   

  Jakie konkretnie działania może podjąć agencja SEO, aby potencjalni klienci mogli Cię znaleźć łatwiej, jeśli Twoja firma znajduje się w Bielsku-Białej – czyli, innymi słowy, na czym dokładnie polega pozycjonowanie stron w Bielsku-Białej? Sprawdzonym i często wykorzystywanym sposobem jest nasycenie strony frazami zawierającymi nazwę miejscowości, według schematu: „nazwa usługi, którą proponujesz” + „Bielsko-Biała” – dla przykładu: „pozycjonowanie Bielsko-Biała”. Istotne jest stosowanie takich fraz nie tylko w treści strony, ale także w tak ważnych dla wyszukiwarek jej elementach jak nagłówki czy tytuł.

  Równie ważne jest zadbanie o wiarygodność naszej firmy, w czym pomoże nam utworzenie wizytówki w Google Moja Firma i zadbanie o umieszczenie tam aktualnych informacji. Jeśli chodzi o optymalizację offsite, warto postarać się o pozyskanie linków z witryn lokalnych związanych z Bielsko-Białą, np. z serwisu z lokalnymi wiadomościami.

  Nie czekaj – już dziś powierz zadbanie o widoczność Twojej firmy w internecie specom od marketingu internetowego!

  Chcesz skorzystać z naszych usług?

   

  Zadzoń do nas i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego biura w Bielsku-Białej.

   

  Skontaktuj się z nami:

   

  Email: kontakt@seolo.pl

  Telefon: 12 307 37 37