Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Pozycjonuj się lokalnie

  Pozycjonowanie Gdańsk

  Jesteśmy agencją SEO / SEM, działającą na rynku marketingu internetowego już od kilku lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma Klientami, którzy są z nami do dziś. Jest to dla nas największy dowód na to, że specjalistyczna wiedza połączona z indywidualnym podejściem do Klienta i zrozumieniem jego potrzeb potrafią przynieść oczekiwany skutek. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona zadowolonych przedsiębiorców – powierz nam czuwanie nad widocznością Twojej firmy w internecie!

  Pozycjonowanie jako sposób na skuteczne zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej

  Żyjemy w czasach, kiedy większość ludzi traktuje internet jako niezbędne źródło informacji na każdy temat. Nawet jeśli zamierzają oni kupić coś w sklepie stacjonarnym, wcześniej sprawdzają jego ofertę na stronie internetowej; podobnie jest z jakimikolwiek innymi usługami. Już na etapie wizyty na naszej stronie internetowej użytkownik może podjąć decyzję, czy zostanie naszym klientem, czy też nie, dlatego tak ważne jest zadbanie o to, by była ona jak najbardziej przystępna dla użytkownika, a także – by była po prostu widoczna w internecie i łatwo dało się na nią trafić.

  Temu właśnie służy pozycjonowanie strony internetowej – jego celem jest podniesienie pozycji naszej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania na określoną frazę.

  Do działań składających się na pozycjonowanie zaliczają się czynności podejmowane zarówno na stronie internetowej (onsite), jak i poza nią (offsite). Wśród tych pierwszych wyróżnić można m.in.:

  • poprawę błędów w kodzie strony,
  • content marketing, czyli dbanie o umieszczenie na stronie wartościowych i poprawnych z punktu widzenia SEO treści (właściwe rzędy nagłówków, opisy alternatywne ilustracji),
  • linkowanie wewnętrzne.

  W działania offsitewłączyć można:

  • pozyskiwanie linków z witryn zewnętrznych, np. z artykułów eksperckich czy blogów,
  • działania w mediach społecznościowych,
  • kampanie Google Ads.
  SEO Gdańsk

  Pozycjonowanie stron w Gdańsku – co warto wiedzieć?

  Jak w praktyce wygląda pozycjonowanie lokalne?

  Wyjaśnimy to właśnie na przykładzie Gdańska. Google jakiś czas temu wprowadziło geolokalizację pozwalającą na określenie miejsca, w którym znajduje się osoba wyszukująca określoną frazę. Dlatego właśnie gdy wpiszemy, dla przykładu, „fryzjer”, w pierwszej kolejności pojawią nam się zakłady fryzjerskie znajdujące się najbliżej nas. Z tego powodu warto optymalizować naszą stronę pod frazy kluczowe zawierające w sobie nazwę miejscową, z której chcemy pozyskać nowych odbiorców – np. „fryzjer gdańsk”. Innymi działaniami składającymi się na pozycjonowanie lokalne są:

  • zadbanie o wiarygodne dane teleadresowe naszej firmy umieszczone na stronie internetowej,
  • założenie wizytówki w Google Moja Firma,
  • pozyskiwanie linków z witryn regionalnych, np. zawierających wiadomości lokalne.

  Jeśli Twoja firma lub sklep znajduje się w Trójmieście – Gdańsku, Gdyni, Sopocie bądź okolicach, powyższe ogólne uwagi na temat pozycjonowania nie tracą na znaczeniu, warto jednak zawęzić nieco zasięg działań i skupić się na dotarciu do osób znajdujących się w naszym rejonie.

  Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie lokalne?

   

   • pozwoli Ci ono szybko dotrzeć do osób znajdujących się w pobliżu Twojej lokalizacji,
   • dzięki tzw. marketingowi szeptanemu stopniowo rozszerzysz swój zasięg na większe obszary – zadowoleni klienci będą skłonni polecić Cię swoim znajomym, ci kolejnym itd.,
   • renoma i rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie, dzięki czemu w krótkim czasie zbudujesz sieć zaufanych odbiorców,
   • zaoszczędzisz, gdyż Twoje reklamy nie będą pokazywane osobom niezainteresowanym Twoją działalnością lub nieznajdującym się w pobliżu Twojej lokalizacji.

  Pozycjonowanie Gdańsk – pomożemy Ci wypromować Twoją firmę w Gdańsku i w okolicach!

  Każdy wie, że wysokiej jakości usługi czy produkty to dzisiaj nie wszystko – aby zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej oraz pozyskać nowych odbiorców równie ważne jest prowadzenie działań zmierzających do tego, by znalezienie nas w internecie było proste i szybkie. Jeśli prowadzisz firmę w Gdańsku lub okolicach i zależy Ci na rozwoju Twojego biznesu, zapraszamy do kontaktu i współpracy – efekty gwarantowane!

  Chcesz skorzystać z naszych usług?

   

  Zadzoń do nas i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego biura w Gdańsku lub okolicy.

   

  Skontaktuj się z nami:

   

  Email: kontakt@seolo.pl

  Telefon: 12 307 37 37