Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Pozycjonuj się lokalnie

  Pozycjonowanie Katowice

  Jesteśmy agencją SEO / SEM z wieloletnim doświadczeniem. Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie, jednak nasi Klienci zlokalizowani są na terenie całej Polski, również w Katowicach. Dzięki specjalistycznej wiedzy dotyczącej optymalizacji stron i sklepów internetowych lokalizacja nie ma dla nas znaczenia – równie skutecznie wypromujemy Twoją firmę bez względu na to, czy mieszkasz nad morzem, czy w górach!

  Dlaczego pozycjonowanie jest
  Twojej firmie potrzebne?

  Jeśli prowadzisz działalność lokalną, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest budowanie marki i renomy Twojej firmy w obrębie lokalnej społeczności. To dzięki temu możesz docierać do nowych odbiorców, którzy przeradzają się często w stałych klientów.

  Żeby jednak jak najbardziej efektywnie pozyskiwać nowych odbiorców, musisz podjąć pewne działania, aby stać się lepiej widocznym w internecie. To właśnie jest cel optymalizacji – pomaga ona firmom działającym w różnych branżach uzyskiwać lepsze wyniki wyszukiwania na określoną frazę związaną z profilem ich działalności. Dzięki temu osoba szukająca określonej usługi w swojej okolicy z łatwością do Ciebie trafi.

  Na czym polega SEO?

   

  Optymalizacja stron internetowych (inaczej SEO – ang. Search Engine Optimization) to szereg działań sprawiających, że strona jest postrzegana przez Google jako wartościowa, a tym samym w rankingu wyszukiwania otrzymuje wysoką pozycję. Nie wiadomo do końca, w jaki sposób wyszukiwarka szacuje tę „wartościowość”, jednak niewątpliwie wśród czynników mających wpływ na jej pozycję w rankingu są m.in. nasycenie treścią stworzoną z uwzględnieniem zasad SEO, poprawność kodu strony czy stopień satysfakcji użytkownika z doświadczenia interakcji z naszą witryną (tzw. user experience – UX).

  Zwiększ widoczność witryny internetowej

  Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach?

  Jeśli prowadzisz zakład usługowy, sklep internetowy bądź firmę na terenie Katowic lub okolic, z pewnością Twoim głównym celem jest dotarcie w pierwszej kolejności do lokalnej społeczności. Targetując zbyt szeroki krąg odbiorców, możesz narazić się na dotarcie do klientów zupełnie niezainteresowanych Twoją lokalizacją – mieszkających np. na drugim krańcu Polski – co narazi Cię tylko na straty finansowe. Jak zyskać zatem pewność, że pokazujesz swoje reklamy tylko właściwym osobom, zainteresowanym Twoją lokalizacją?

  Odpowiedzią jest pozycjonowanie lokalne.

  Polega ono, mówiąc w dużym skrócie, na skupieniu się na lokalnym rynku jako potencjalnie najbardziej dochodowym. W praktyce polega ono na takich działaniach, jak nasycenie strony internetowej frazami zawierającymi słowa kluczowe zawierające docelową lokalizację – w tym przypadku będą to „Katowice” lub nazwy miejscowe związane z tym miastem, np. nazwy dzielnic, ulic itp. – zwłaszcza w tak ważnych elementach strony jak tytuł czy nagłówki.

  Innym istotnym działaniem jest pozyskiwanie wartościowych linków z witryn lokalnych – w tym przypadku byłyby to np. portale związane tematycznie z życiem Katowic i okolic. Pozycjonowanie lokalne to także utworzenie wizytówki naszej działalności w Google Moja Firma, w której znajdą się aktualne dane teleadresowe – zwiększa to wiarygodność naszej firmy wśród internautów.

  Chcesz skorzystać z naszych usług?

   

  Zadzoń do nas i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego biura w Katowicach.

   

  Skontaktuj się z nami:

   

  Email: kontakt@seolo.pl

  Telefon: 12 307 37 37