Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Pozycjonowanie stron Kraków

  Agencja SEO / SEM w Krakowie

  Jesteśmy agencją SEO / SEM z siedzibą w Krakowie, znakomicie orientujemy się więc w tutejszym rynku różnorodnych usług. Tę wiedzę skutecznie wykorzystujemy w działaniach związanych z promowaniem firm naszych Klientów, łącząc ją ze specjalistyczną wiedzą na temat optymalizacji SEO / SEM, co pozwala naszym Klientom osiągać coraz lepsze wyniki sprzedaży.

  Jak pozycjonowanie pomoże Ci zwiększyć widoczność Twojej firmy?

  Pozycjonowanie strony internetowej to jeden ze sposobów na zwiększenie widoczności Twojej firmy w internecie. Jak się to dzieje?

  Najogólniej można powiedzieć, że pozycjonowanie są to wszelkie działania prowadzące do uzyskania przez Twoją firmę lepszego wyniku wyszukiwania w Google na dane frazy, a także, ogólnie – lepszej widoczności w internecie. Działania te noszą nazwę SEO (ang. Search Engine Optimization) i składają się na nie zarówno aktywności podjęte bezpośrednio na stronie internetowej (tzw. onsite), jak i poza nią (tzw. offsite).

  Na skuteczne pozycjonowanie składają się m.in.:

   

  • przejrzenie kodu strony i wprowadzenie ewentualnych poprawek;
  • ulepszenie strony pod kątem UX (doświadczenia użytkowników z korzystania z niej);
  • uzupełnienie strony treścią poprawną z punktu widzenia SEO (frazy kluczowe itp.);
  • linkbuilding – pozyskiwanie wartościowych linków spoza strony (fora, blogi, artykuły eksperckie).
  Poprawa widoczności strony w internecie

  Na czym polega pozycjonowanie stron krakowskich firm oraz sklepów internetowych?

  Pomożemy Ci zyskać nowych klientów w Twojej okolicy!

  Nasze podejście wyróżnia kompleksowa analiza potrzeb naszych Klientów, będąca podstawą do nakreślenia planu działań pozwalającego na podniesienie pozycji Twojej firmy w wynikach wyszukiwania w jak najkrótszym czasie. Działamy w myśl idei synergii działań, polegającej na łączeniu aktywności na różnych płaszczyznach SEO, co sprzyja uzyskaniu maksymalnej efektywności.

  Jeśli prowadzisz działalność w Krakowie bądź w innej miejscowości na terenie Małopolski, powierz nam promocję swojej firmy – dzięki pozycjonowaniu lokalnym w krótkim czasie zyskasz nowych klientów i zbudujesz świadomość swojej marki!

  Jedną z gałęzi pozycjonowania jest tzw. pozycjonowanie lokalne.

   

  Na czym ono polega?

  Wyobraźmy sobie następującą sytuację: zależy nam na stopniowym zwiększaniu widoczności naszej firmy w internecie i pozyskaniu nowych klientów. Chociaż chcemy rozszerzyć naszą działalność na maksymalnie duży obszar, z realistycznego punktu widzenia wiemy, że mało prawdopodobne jest, przynajmniej na początku naszej działalności, aby od razu udało nam się rozszerzyć naszą działalność na skalę krajową. Zdecydowanie bardziej w zasięgu naszych możliwości leży stopniowa ekspansja – w pierwszej kolejności zyskanie stałych klientów znajdujących się najbliżej nas, by następnie podbijać kolejne rynki lokalne.

  Właśnie temu służy pozycjonowanie lokalne. Zamiast płacić za niepotrzebną reklamę docierającą do szerokiego grona odbiorców z całej Polski lepiej skupić się na pozyskaniu klientów najbardziej skłonnych do skorzystania z naszej usługi. Jednym ze sposobów na to jest np. optymalizacja treści znajdującej się na naszej stronie pod frazy kluczowe: „nazwa naszej usługi + miejscowość, w której siedzibę ma nasza firma” – np. dla firmy z usługami hydraulicznymi będzie to „hydraulik kraków”. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze ogłoszenie znajdą głównie osoby szukające hydraulika w Krakowie lub w okolicach – a tym samym istnieje duża szansa, że zostaną one naszymi klientami.

  Innymi sposobami na skuteczne pozycjonowanie stron w Krakowie jest m.in. założenie wizytówki w Google Moja Firma z wiarygodnymi danymi teleadresowymi dotyczącymi naszej firmy czy pozyskiwanie linków z witryn mających tematycznie związek z Krakowem.

  Pozycjonowanie lokalne to najlepszy sposób na zwiększenie liczby konwersji na stronie przy jednoczesnym wyeliminowaniu nieprzynoszącego korzyści finansowych ruchu. Jest to, tym samym, najbardziej ekonomiczny sposób zarządzania naszym budżetem, przynajmniej na początku naszej działalności.

  Odwiedź nasze biuro:

   

  ul. Henryka Pachońskiego 9/220,
  31-223 Kraków, woj. małopolskie, Poland

   

  Skontaktuj się z nami:

   

  Email: kontakt@seolo.pl

  Telefon: 12 307 37 37