Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Zwiększ widoczność swojej witryny internetowej

  Pozycjonowanie – Oświęcim

  Bez względu na to, w jakiej branży działasz – czy jesteś hydraulikiem, fryzjerem, czy też prowadzisz sklep, pozycjonowanie lokalne pomoże Ci dotrzeć do większej liczby odbiorców. Dzięki niemu zastąpisz zbędny ruch na stronie, niegenerujący realnych przychodów, bardziej wartościowym, prowadzącym do dużej liczby konwersji i dotarcia do potencjalnych klientów. Jak to zrobić? Już tłumaczymy!

  Pozycjonowanie, czyli jak stać się widocznym w internecie

  Jeśli prowadzisz lokalny biznes, taki jak sklep czy zakład usługowy, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest bycie widocznym w internecie.

  Wynika to z faktu, że w dzisiejszym świecie osoby zainteresowane określoną usługą czy produktem zaczynają swe poszukiwania właśnie od wirtualnego świata, często już tam podejmując decyzje zakupowe. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o to, aby nasza firma pojawiała się na wysokich pozycjach wyszukiwania w rankingu Google – do tej wyszukiwarki internauci kierują bowiem swoje kroki, kiedy tylko chcą coś znaleźć.

  Cel ten można osiągnąć za pomocą pozycjonowania. Pozycjonowanie stron internetowych, to, mówiąc w skrócie, wszelkie działania prowadzące do tego, by strona internetowa naszej firmy pojawiła się na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania na określoną frazę. Na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych składają się m.in. takie działania jak:

  • optymalizacja strony internetowej – usunięcie wszelkich błędów z kodu strony, zadbanie o poprawną z punktu widzenia SEO strukturę i mapę witryny, ułatwienie nawigacji po stronie;
  • content marketing – wypełnienie strony wartościową treścią, zoptymalizowaną pod kątem SEO (frazy kluczowe itp.), publikowanie artykułów eksperckich na zewnętrznych witrynach;
  • linkbuilding – pozyskiwanie wartościowych linków z witryn zewnętrznych, co zwiększa wiarygodność naszej strony.

  Chociaż wciąż nie do końca wiadomo, jak dokładnie działa algorytm Google, decydujący o tym, w jakiej kolejności pojawią się konkretne strony po wpisaniu określonej frazy, to powyższe działania bez wątpienia wpływają na lepszą widoczność naszej witryny – warto więc o nie zadbać. 

  Zwiększ widoczność witryny internetowej

  Pozycjonowanie Oświęcim – daj się znaleźć w Oświęcimiu!

  Agencja SEO / SEM

  Kim jesteśmy? Krakowską agencją SEO / SEM z wieloletnim doświadczeniem, skutkującym wieloma zrealizowanymi projektami, również dla Klientów z Oświęcimia. Tym, co nas wyróżnia spośród konkurencji, są kompleksowe rozwiązania przeprowadzane w oparciu o synergię działań – czyli idei podejmowania aktywności równolegle na różnych polach. Potwierdzeniem słuszności takiej filozofii oraz skuteczności naszych działań jest zadowolenie naszych Klientów oraz widoczny rozwój Ich firm.

  Jeśli prowadzisz firmę lokalną, powyższej opisane działania mogą okazać się niewystarczające. Skupiają się one bowiem docelowo na pozyskaniu klientów w całej Polsce, co niekoniecznie ma sens na przykład wtedy, gdy prowadzimy działalność lokalną – istnieje raczej niewielkie prawdopodobieństwo, że naszym klientem zostanie osoba mieszkająca kilkaset kilometrów od naszej lokalizacji. Jeśli skupiamy się na zbyt szerokim obszarze, możemy więc zwyczajnie stracić pieniądze wydane na reklamę, nie zyskując wymiernych korzyści w postaci zwiększenia liczby konwersji na stronie.

  W takich przypadkach o wiele lepszą i rozsądniejszą inwestycją jest pozycjonowanie lokalne, czyli kierowanie naszych działań do osób znajdujących się najbliżej nas. Dla przykładu, jeśli prowadzimy firmę na terenie Oświęcimia, będą to osoby znajdujące się w Oświęcimiu oraz w okolicznych miejscowościach.

  Pozycjonowanie lokalne, czyli jak to zrobić

   

  Na skuteczne pozycjonowanie lokalne, dające realne efekty w postaci uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce, składają się m.in. takie działania jak:

  • optymalizacja strony pod frazy kluczowe zawierające nazwę naszej lokalizacji (np. jeśli prowadzimy firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych, zamiast optymalizować ją pod zbyt ogólne hasło „pozycjonowanie stron internetowych”, lepiej wybrać frazę kluczową „pozycjonowanie stron internetowych Oświęcim”, samo „pozycjonowanie Oświęcim” lub „SEO Oświęcim”);
  • wprowadzenie rozszerzeń kontaktowych, pozwalających np. na zadzwonienie do naszej firmy lub wysłanie wiadomości bezpośrednio z wyszukiwarki Google,
  • zadbanie o wiarygodne dane adresowe i kontaktowe na stronie i w internetowych biuletynach;
  • ustawienie opcji kampanii Google Ads tak, aby reklama, sygnalizująca ofertę naszej firmy, wyświetlała się osobom znajdującym się w pobliżu;
  • pozyskiwanie linków z wartościowych witryn zewnętrznych związanych tematycznie z naszą okolicą.

  Chcesz skorzystać z naszych usług?

   

  Zadzoń do nas i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego biura w Oświęcimiu.

   

  Seolo Pozycjonowanie Stron – Oddział Oświęcim


  ul. Chemików 1B/701

  32-600 Oświęcim

  Email: kontakt@seolo.pl

  Telefon: 500 307 100