Darmowa wycena

Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia.
Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności.
Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

Pozycjonuj się lokalnie

Pozycjonowanie – na czym polega i dlaczego jest potrzebne Twojej firmie?

Pozycjonowanie stron internetowych to od jakiegoś czasu niezwykle popularne hasło wśród przedsiębiorców. Co ono jednak w ogóle oznacza?

Mówiąc najprościej, pozycjonowanie (ang. SEO) to wszelkie działania mające na celu poprawę widoczności naszej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Użytkownik, szukając konkretnej rzeczy lub usługi, wpisuje w Google określoną frazę, na którą pojawiają się konkretne wyniki. Właśnie od ich kolejności w wyszukiwarce zależy, na jakie strony trafi on z największym prawdopodobieństwem, a które ominie. W interesie przedsiębiorców jest więc, aby pojawiać się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania – dzięki temu internauci mają większą szansę nas znaleźć, a potem zostać z nami na dłużej.

Daj się znaleźć!

W dobie internetu większość z nas, zanim pójdzie do danego sklep czy zakładu usługowego, odwiedza go najpierw wirtualnie. Nic więc dziwnego w tym, że wiele osób uważa internet za potężne narzędzie promocji własnej działalności i sprzymierzeńca w poszerzaniu swojej sieci odbiorców. Warto zatem wykorzystać potencjał tkwiący w pozycjonowaniu stron internetowych, aby zdobyć nowych klientów i sprawić, aby nasza marka stała się znana. 

Jak marketing internetowy, opierający się na m.in. pozycjonowaniu stron, pomoże Ci rozwinąć Twój biznes?

 

  • szybciej dotrzesz do docelowej grupy odbiorców,
  • zwiększysz wartościowy ruch na Twojej stronie internetowej,
  • zredukujesz zbędny ruch na Twojej witrynie, nieprzynoszący Ci realnych korzyści,
  • zwiększysz rozpoznawalaność Twojej marki wśród internautów,
  • zdobędziesz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu więcej osób do Ciebie trafi.

Pozycjonowanie stron na Śląsku – zbuduj świadomość swojej marki i zyskaj nowych klientów!

Jeśli prowadzisz firmę usługową lub sklep na Śląsku, na pewno zależy Ci na dotarciu, w pierwszej kolejności, do klientów znajdujących się najbliżej Ciebie. Co prawda pozyskiwanie klientów w dalekich zakątkach Polski jest oczywiście możliwe, ale dopiero wówczas, gdy Twój biznes będzie cieszyć się dużą popularnością. Początkowo warto się jednak skupić na odbiorcach znajdujących najbliżej nas – właśnie tutaj z pomocą przychodzi pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak tradycyjne pozycjonowanie stron internetowych, ale z uwzględnieniem lokalizacji, w której siedzibę ma Twoja firma. Składają się nie takie same działania jak na pozycjonowanie ogólne, czyli m.in. pozyskiwanie linków z wartościowych witryn, poprawienie błędów znajdujących się w kodzie strony czy zadbanie o poprawną z punktu widzenia SEO treść, jednak jednocześnie wykorzystuje się sposoby pozwalające dotrzeć do odbiorców lokalnych.

Na przykład zamiast optymalizować stronę pod zbyt ogólną frazę „mechanik samochodowy” wykorzystamy bardziej dokładną – „mechanik samochodowy Śląsk”. Analogicznie, jeśli prowadzimy firmę pozycjonującą strony internetowe i zależy nam na dotarciu do osób mieszkających na Śląsku, zoptymalizowalibyśmy naszą witrynę pod frazę „pozycjonowanie Śląsk”.

Innymi metodami pozycjonowania lokalnego jest publikowanie artykułów eksperckich na regionalnych witrynach, pozyskiwanie linków z lokalnych serwisów czy zadbanie o umieszczenie w internecie wiarygodnych informacji na temat naszej działalności, możliwości kontaktu z nami, lokalizacji, najlepiej w połączeniu ze wskazówkami, jak do nas dotrzeć.

Pozycjonowanie Śląsk – wypromujemy Twój biznes!

Seolo – krakowska agencja SEO / SEM

 

Kim jesteśmy? Zespołem profesjonalistów, którzy wkładają całe serce i całą swoją wiedzę w zadbanie o to, aby nasi Klienci rozwijali swoje firmy i trafiali do jak największej liczby odbiorców. Mimo że nasza siedziba znajduje się w Krakowie, działamy na skalę krajową, ponieważ siła naszej skuteczności tkwi w specjalistycznej wiedzy, którą wykorzystujemy przy współpracy z Klientami w każdym zakątku Polski. Nasz przedstawiciel przyjedzie na spotkanie do Twojego biura na Śląsku. Tym, co nas wyróżnia, jest bogate doświadczenie nabyte podczas naszej kilkuletniej działalności. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

 

Zadzoń do nas i umów się na spotkanie! Nasz przedstawiciel przyjedzie do Twojego biura na Śląsku.

 

Skontaktuj się z nami:

 

Email: kontakt@seolo.pl

Telefon: 12 307 37 37