Darmowa wycena

  Jeśli chcesz by Twoje zapytanie trafiło szybciej do odpowiedniego specjalisty wypełnij i wyślij poniższy szczegółowy formularz.

  Możesz także skorzystać z prostego formularza w stopce strony, aby nasz konsultant skontaktował się z Tobą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RSS Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-223), ul. Pachońskiego2/220, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Wiem, że moja zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie maila na adres: iod@seolo.pl

  [c4wp_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Nasza filozofia

  to synergia działań, z obszaru SEO, SEM, Social Media.

  Co nas wyróżnia?

  Zespół Seolo wie, że nic nie przynosi takich efektów w branży SEO jak systematyczne działania. Jednocześnie nie boimy się podejmować nieszablonowych, kreatywnych rozwiązań dla rozwijających się biznesów z mniejszym budżetem czy pracy na najwyższych obrotach nad dużymi, wymagającymi projektami. Każdego klienta traktujemy priorytetowo a sukcesy naszych klientów to nasze sukcesy!

  10 lat doświadczenia

   

  Nie da się ukryć, że zdobyte doświadczenie (zarówno przy współpracy ze znanymi markami, jak i lokalnymi niewielkimi firmami) ułatwia nam analizę i przewidywanie pewnych zmian zachodzących na rynku. Strategia, według, której działamy jest zawsze indywidualna dla każdego klienta w celu zoptymalizowania i zmaksymalizowania korzyści. Z naszej strony, nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji całego naszego zespołu, uczestnicząc regularnie w szkoleniach Google Partners i wymieniając się wiedzą na ogólnopolskich spotkaniach branżowych m. in. festiwalach SEO Silesiasem, Semcampach, Marketing day.

  Status Google Partner

   

  Status Google Partners otrzymują jedynie te agencje, które posiadają stosowną wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia oraz optymalizacji kampanii Google Ads. Nasi certyfikowani specjaliści zapewniają klientom stały wzrost przychodów, dzięki odpowiednim działaniom reklamowym.

  Certyfikowani specjaliści Google Ads

   

  Jeśli chcesz zwiększyć efektywność swoich kampanii nie powierzasz ich laikom, tylko specjalistom. Certyfikaty zdobywane przez nas i efekty jakie osiągają nasi klienci, dzięki prowadzonym dla nich kampaniom Google Ads, mówią w tym przypadku same za siebie.

  Certyfikowani specjaliści Google Analytics

   

  Analytics jest podstawą analityki internetowej i pozwala mierzyć realne efekty z prowadzonych kampanii. Dokładna analiza wszystkich podjętych działań pozwala nam lepiej i sprawniej wybrać strategię i zaplanować kolejne etapy pracy nad projektem. Nasi specjaliści nieustannie monitorują kampanie oraz badają ich efekty, dla lepszej optymalizacji.

  Każdy projekt integrujemy z google tag manager

   

  Google Tag Manager został stworzony by ułatwiać pracę SEM Managerów i wprowadzić możliwość wprowadzania szybkich zmian bez zaangażowania działu programistów. GTM pozwala nam pracować wydajniej i sprawniej, szybciej reagować i wprowadzać samodzielnie niezbędne zmiany na stronie klientów.

  Nasze certyfikacje

  Nad przygotowaniem kampanii reklamowych dla naszych klientów pracują certyfikowani specjaliści Google.
  Zobacz przykłady naszych certyfikatów: